Printer etiketash Brother (label) pte550wvpyj1

28,900 L

Printer etiketash Brother (label) pte550wvpyj1

Me këtë printer inteligjent dhe efikas për etiketa në, mund të krijoni etiketa të rezistente për instalime elektrike ose instalime të të dhënave përmes funksioneve të etiketimit të integruar, softuerit PC ose nga smartphone ose tableti juaj me aplikacionin për etiketimin e kabllove Brother

28,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Printer etiketash Brother (label) pte550wvpyj1

Karakteristikat kryesore:

– Shtyp etiketa të mbeshtjella deri në 24 mm të gjëra
– Shpejtësia e printimit deri në 30 mm për sekondë + 7 rreshta shtypi
– Tastierë në stilin QWERTY + karakter 16, ekran LCD me ndriçim 3-rreshtash
– Në dispozicion janë etiketat e tubave të tkurrjes së nxehtësisë + 384 simbole
– Prerës automatik (i plotë dhe gjysmë)
– Vjen me kuti mbajtëse, rrip dore, kabëll USB, shirit 24 mm dhe 12 mm dhe bateri litium-jon të rikarikueshme

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg