Printer Canon Pixma TS705 – me ngjyra

12,990 L

Printer Canon PIXMA TS705 – me ngjyra – ink-jet

Kompakt, me kosto të pranueshme dhe lidhje të shkëlqyera, ky printer sjell një rendiment të lartë dhe lehtësi përdorimi në shtëpinë ose në zyrën tuaj. I madh për nga funksionet, por i vogël në madhësi, printeri më i vogël i realizuar ndonjëherë njëfunksionësh dhe 5-bojësh nga “Canon” ka një kapacitet të lartë 350-fletësh për të nxjerrë dokumente profesionale dhe fotografi të cilësisë së lartë me lidhje të pandërprera – dhe të gjitha me një çmim të përballueshëm.

S’ka stok

Printer Canon PIXMA TS705 – me ngjyra – ink-jet

 • Shpejtesi printimi: 15 ipm
  Shpejtesi printimi me ngjyra: 10 ipm
 • Rezolucioni i printimit: 4800 x 1200 dpi
 • Printon CD & DVD
 • Printim nga Smartphoni
 • Printim dy anë automatik
 • 5-kartrixhe – cyan, magenta, yellow, black, pigment black
Peshë 5.4 kg
Përmasa 37.2 × 15.8 cm

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg