PRINTER CANON PIXMA G1411

18,980 L

Canon PIXMA G1411 është një printer për shtëpi. Ideal për nxënës dhe për printimin e fotove. Mundëson printimin e fotove me rezolucion të lartë. Printon me një rezolucion deri në 4800 x 1200 dpi dhe shpejtësi printimi 5 / 8.8 ppm (e zezë / ngjyrë). Lidhet nëpërmjet portës USB 2.0.

18,980 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18206 Kategori: , , , , , ,

Marka: CANON
Teknologjia: INKJET TANK
Ngjyrat: ME NGJYRA
Shpejtesia e printimit (fq/min): 8.8 bardh e zi / 5 me ngjyra
Funksioni: PRINTER
Rezolucioni i printimit (dpi): 4800 x 1200
Kapaciteti i mbajteses (faqe): 100
Lidhja: USB
Ngjyra: E zeze
Garancia Normale: 2 vite

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg