PRINTER CANON MFC LASER MF443DW

64,890 L

Canon i-SENSYS MF443dw A4 Mono Multifunction Laser Printer (Wireless) –
Up to 38ppm Mono Print
Up to 600 x 600 dpi Print
Automatic Double Sided Printing
USB, Network, Wireless & Wi-Fi Direct
As Fast as 5.5 Seconds First page
UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe PostScript 3
250 Sheet Input Tray
100 Sheet Multipurpose Tray
800MHz x 2 Processor
1GB RAM
Up to 9,600 x 9,600 dpi Scan
Windows & Mac Compatible
Up to 1,200 x 1,200 dpi Print Enhanced
Up to 600 x 600 dpi Copy
12.7cm LCD Colour Touch Screen

64,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg