Printer Brother MFP LASER DCPB7520DWJ1

27,900 L

MFP LASER DCP-B7520DW

 • I pershtatshem per zyra pasi eshte shume i qete gjate printimit.
 • Printon, skanon dhe fotokopjon.
 • Eshte bardhe e zi dhe printon automatikisht nga te dyja anet.
 • Rezolucion printimi 600 x 600 dpi, 1200 x 1200 dpi.
 • Shpejtesia e printimit eshte 34 faqe per minut.
 • Lidhet me USB tipi 2.0 si dhe me mireless.
 • Memoria e brendshme 128MB.
 • Përmasat 410 x 398.5 x 272 mm.
 • I pershtatshem per formate te ndryshme letre.

27,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: PRMFPL0034 Kategori: , , , , , , ,
Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer , Skaner, Fotokopje
Lidhja e Printerit USB, Wireless
Printime Per Minute 34 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 1200 x 1200dpi
Tipi i Printerit Lazer

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg