Printer Brother MFP LASER DCP-1623WE

19,900 L

MFP LASER DCP1623WE

 • Perfekte për ta pasur në shtëpi ose në zyrë.
 • Falë këtij printeri lazer, ju mund të printoni dokumente me cilësi të lartë.
 • Printer  me ngjyra bardh e zi.
 • Brother DCP-1623WE ka rezolucionin prej 2400 x 600 DPI.
 • Shpejtësi printimi prej 20 faqesh / min.
 • Formati i printimit A4.
 • Ju mund të lidheni me kompjuterin tuaj ose pajisje të tjera përmes ndërfaqes Wi-Fi dhe USB.
 • Printeri lazer Brother është një model shumëfunksional 3-në-1 që është gjithashtu në gjendje të skanojë dhe kopjojë.
 • Një funksion tjetër i dobishëm është se ai mund të shtypë në zarfe të formatit të shkronjave.

19,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: PRMFPL0036 Kategori: , , , , , , ,
Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer , Skaner, Fotokopje
Lidhja e Printerit USB, Wireless
Printime Per Minute 20 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 2400 x 600 DPI
Tipi i Printerit Lazer

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg