Printer Brother MFP DCP-T510WR Inkjet

27,900 L

MFP Inkjet DCP- T510 

 • All in one Printon, skanon dhe fotokopjon.
 • Lidhje wireless.
 • Rezolucioni i printerit 1200 x 6000 dpi.
 • Printeri eshte me ngjyra dhe tipi Inkjet.
 • Me bojra qe rimbushen dhe jane te vendosura perpara.
 • Kjo e ben rimbushjen dhe kontrollin e niveleve te bojes me te lehte.
 • Shpejtesia e printimit bardhe e zi 12 ipm ndersa me ngjyra 10 ipm.
 • Printon format ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), A4 (210 x 297 mm) (max).
 • Teknologjia e printimit Inkjet.
 • Printer i pershtateshem vecanerisht per printimet me ngjyra.
 • Me rendiment te larte printimi per dokumente dhe fotografi.
 • I pershtatshem per tu mbajtur ne ambjentet e shtepise dhe te zyres.
 • Per skanimin rezolucioni eshte 1200 x 2400 dpi.

27,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: PRMFPI0028 Kategori: , , , , , ,
Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer Skaner Fotokopje
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit Wireless
Rezolucioni i printerit 1200 x 6000 dpi
Duplex Jo
Madhesia e Printimit A4, Te tjera
Tipi i Printerit Inkjet

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg