PRINTER BROTHER LASER HLL6400DWRF1

94,850 L

●Localised ●50 ppm ●1200×1200 ●512 MB ●Toner option UHY up to 20.000 p. ●Optional Tray up to 4×520 sheet ●Duplex ●Interfaces USB 2.0/Network (Gigabit)/WLAN/NFC

94,850 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Key Features

Super-fast print speeds of up to 50ppm
Outstanding paper handling options with a standard paper capacity of 570 sheets expandable to 2,650 sheets
12,000 page inbox toner & optional ultra high yield 20,000 page toner cartridge
Intuitive 4.5cm touchscreen LCD display
Integrated NFC Reader, giving users better document security and improved user authentication for pull printing
Printer type Mono
Display Colour touchscreen
Display size 4.5cm Colour touchscreen
Laser classification Class 1 Laser Product (IEC 60825-1:2007)
Max paper size A4
Memory 512MB
Processor Cortex-A9 800MHz
Technology Laser
Connectivity Wired Network, Wireless
Local interface Hi-Speed USB 2.0 & rear USB Host port for an external card reader
NFC Supports NFC cards for secure authentication and NFC supported Android mobile devices for printing
Wired network interface Gigabit Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T)
Wireless network interface IEEE 802.11b/g/n

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg