PRINTER BROTHER LASER HLL2372DNYJ1

22,690 L

●Localised ●34 ppm ●64 MB ●Duplex ●250 paper tray ● Up to 700 page inbox toner ● PCL6 ●1200×1200 dpi ● Hi-Speed USB 2.0 ● 10Base-T/100Base-TX

22,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A00008 Kategori: , , , , ,

Specifications for PRINTER BROTHER LASER HLL2372DNYJ1
Maximum printing speed From 32ppm
Paper format A4
Printing technology2 Laser/Led

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg