Printer Brother Laser HLB2080DW

19,900 L

MFP Laser HLB2080DWYJ1

 • Printon automatikisht ne te dy anet.
 • Lidhet me Wireless ka dalje Ethernet dhe USB.
 • Printon bardhe e zi me lazer.
 • Mund te printoni direkt nga paisjet tuaja fale lidhjes me WIfin me AirPrint, Cortado Cloud Print Google Cloud Print 2.0 iPrint & Scan Brother Print
 • Rezolucioni i printerit 2400 x 600 dpi me shpejtesi deri 34ppm, fomat A4.
 • Volumi i rekomanduar mujor – deri në 2000 faqe.
 • I pershtatshem per tu mbajtur ne ambjentet e shtepise dhe te zyres.

19,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: PRLAS0038 Kategori: , , , , , , ,
Marka    Brother
Funksioni i Printerit    Printer
Ngjyrat e Printerit    Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit    Wireless, USB, Ne rrjet
Printime Per Minute     Nga 21 deri 30 PPM
Rezolucioni i printerit     2400 x 600 dpi

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg