Printer Brother HL-1223WE

13,500 L

Printer Brother HL-1223WE

Brother HL-1223WE është printer laser që printon bardhë e zi me kualitetin më të lartë. Printeri vjen me rezolucion prej 2400 x 600 DPI, printon me formatin A4, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB 2.0 apo nëpërmjet teknologjisë WiFi dhe ka madhësi 340 x 238 x 189 mm. Printeri ka memorie 32 MB, shtypja në faqen e parë deri në 10, shpejtësia deri në 20 faqe / min, sirtari standard 150 fletë; prodhimi 50 fletë.

13,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A00005 Kategori: , , , , ,

Printer Brother HL-1223WE

 • Laser Printer BW
 • 20 ppm
 • 32 MB
 • 150 paper tray(65 – 105g/m2 )
 • Brother iPrint&Scan
 • Inbox up to 1500 prints
 • Wi-Fi , USB
 • Up to 2,400 x 600 dpi
Peshë 5.6 kg
Përmasa 41.2 × 31.8 × 29.6 cm

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg