PRINTER BROTHER DCPT525WYJ1

27,900 L

Inkjet Printer – multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 17 pages/min., colour print speed of 9,5 pages/min., print resolution: 6000 x 1200 DPI, tank system, display, AirPrint, USB and Wi-Fi (DCPT525WYJ1)

27,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07984 Kategori: , , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg