Printer Brother DCP-T310 Inkjet me ngjyra

25,900 L

Printim, skanim dhe fotokopjim: Printim me kosto të ulët me rendiment ultra të lartë: 6500 faqe (bojë e zezë) / 5000 faqe  (bojë me ngjyra).

S’ka stok

SKU: 7 Kategori: , , , , ,

Printim, skanim dhe fotokopjim:

Printim me kosto të ulët me rendiment ultra të lartë: 6500 faqe (bojë e zezë) / 5000 faqe  (bojë me ngjyra).

Depozitë boje me mbushje.

Shpejtesi printimi bardh e zi: 12 imazhe per minut

Shpejtesi printimi me ngjyra: 6 imazhe per minut

Rezolucioni i printimit: 1200 x 6000 dpi

Memorie 128 MB

Vjen me set bojrash 100%

Kodi i bojrave: BTD60BK e zezë, BT5000C bojëqielli, BT5000M kuqe, BT5000Y verdhë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg