PlayStation Plus 3 Muaj Account US

3,500 L

3,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124791 Kategori: , ,

‘- 3 Muaj – Çmimi më i ulët
– Lojëra të reja çdo muaj me Koleksionin e Lojërave të Çastit.
– Multiplayer në internet i gjeneratës së ardhshme në sistemin PS4.
– Një anëtarësim do të shtrihet në sistemet tuaja PS4, PS3 dhe PS Vita.
– Lojëra të reja çdo muaj me Koleksionin e Lojërave të Çastit .;
– Multiplayer online i gjeneratës së ardhshme në sistemin PS4 .;
– Një anëtarësim do të shtrihet në sistemet tuaja PS4, PS3 dhe PS Vita .;

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg