Përforcues Wifi Tp-link Re210 (Eu)

5,490 L

Përforcues Ac750

  • Rrit sinjalin tuaj wireless, duke eleminuar zonat e paarritshme më parë ose “zonat e vdekura”.
  • Mbështet të gjitha standardet 802.11 a / b / g / n / ac të routerëve Wi-Fi dhe pikave të hyrjes pa tel.
  • Teknologjia me valë AC siguron shpejtësi të kombinuar të dyfishtë deri në 750Mbps *.
  • Porta Gigabit Ethernet lejon zgjeruesin të lidhet me pajisjet me tela si një urë pa tel.
  • Dizajni i saj kompakt, lejon vendosjen e lehtë, fleksibël.

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NEEXT0001 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg