Përforcues TP-LINK 300Mbps Wi-Fi TL-WA850RE

1,990 L

Përforcues TL-WA850RE

 • Modaliteti i shtrirjes së rrezes rrit sinjalin wireless në zonat e mëparshme të paarritshme.
 • Madhësia në miniaturë dhe modeli i montuar në mur e bëjnë të lehtë vendosjen dhe lëvizjen në mënyrë fleksibile
 • Zgjeroni lehtësisht mbulimin pa tel me një shtypje të butonit Range Extender *
 • Porta Ethernet lejon Extender të funksionojë si një përshtatës wireless për të lidhur pajisjet me tela.
 • Aplikacioni Tether lejon qasje dhe menaxhim të lehtë duke përdorur çdo pajisje të lëvizshme.
 • Funksioni i Kontrollit LED përfshin një Modalitet Nate për gjumë të qetë.

1,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A00878 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg