PC Gaming – AVALANCHE V1 – AMD X570,Processor AMD Ryzen 7 5800X, GeForce RTX 3070 Vulcan,Ram G.Skill Trident Z Royal – DDR4 – 16 GB, Cooler NZXT Kraken X53, SSD WD 500 GB, PSU Corsair CX750F RGB,Case NZXT H510 Midi-Tower Tempered Glass White

289,900 L

PC Gaming – AVALANCHE V1 – GeForce RTX 3070

Shkatërroji konkurentët në lojë me këtë Super-Fuqi

Fuqi maksimale
Performancë fantastike
Cilësi e Garantuar

289,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

 

Përshkrimi

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg