PC Assembled – Intel Core i5-12400F | 16GB | 500GB | GTX 1660 Super 6GB GDDR6

124,990 L

Processor: Intel Core i5-12400F 6Core/12Threads up to 4.4Ghz
Motherboard: micro-ATX AsRock H670M PRO DDR4 Socket 1700
Cooler: Intel Stock OEM Cooler
RAM: 16GB Kingston FURY Beast RGB 2x 8GB 3200Mhz DDR4
SSD: 500GB KIOXIA EXCERIA NVMe PCIe M.2 Gen3 x4
HDD: –
Graphic Card: nVidia GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6
GPU ports: 3x DisplayPort , 1x HDMI
Interafaces: 2x USB-A 3.1 Gen2 , 4x USB-A 3.1 Gen1
1x Gigabit RJ45 , 1x Audio , 1x Line , 1x Mic
2x USB-A 3.0 , 1x USB-A 2.0 , 1x Headset , 1x Microphone
1x Power button , 1x Reset button
Case: micro-ATX Kolink CITADEL MESH RGB Black
PSU: 600Watt Kolink Core Series 80 PLUS
Pheripherals: Included Basic Keyboard and Mouse USB-A Cable

124,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg