PC Assembled – AMD Ryzen 5 5500 | 16GB | 256GB+1TB | Radeon 6500XT 4GB

101,900 L

Processor: AMD Ryzen 5 5500 6Core/12Threads up to 4.2GHz
Motherboard: micro-ATX MSI A520M PRO
Cooler: Wraith Stealth Cooler
RAM: 16GB Kingston FURY Beast RGB 2x 8GB 3200Mhz DDR4
SSD: 250GB Kingston NV1 NVMe PCIe M.2 Gen3 x4
HDD: 1TB Seagate BarraCuda SATA 3.5″ 7200 Rpm
Graphic Card: Gigabyte Eagle Radeon RX 6500 6500 XT 4GB GDDR6
GPU ports: 1x DisplayPort , 1x HDMI
Interafaces: 4x USB-A 3.1 Gen1 , 2x USB-A 2.0
1x PS/2 , 1x HDMI , 1x VGA , 1x DisplayPort
1x Gigabit RJ45 , 1x Audio , 1x Line , 1x Mic
2x USB-A 3.0 , 1x Headset , 1x Microphone
1x Power button , 1x Reset button
Case: micro-ATX Kolink CITADEL MESH RGB Black
PSU: 600Watt Kolink Core Series 80 PLUS
Pheripherals: Included Basic Keyboard and Mouse USB-A Cable

101,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg