Pathfinder Gaming PC

129,990 L

Përshkrimi

Motherboard Motherboard Asus Prime B365M-K Intel 365 LGA 1151
CPU Processor Intel Core i5 9400 / 2.9 GHz 1151 Coffee Lake
RAM Ram G.Skill D4 3000MHz 16GB C16 Aegis
SSD SSD Adata XPG Gammix S5 M.2 256GB PCle Gen 3×4 2280
HDD HDD Internal Seagate Barracuda 3.5″ 1TB
Graphic Card Graphics Card Asus GTX1050TI
Case Case Cooler Master MasterBox MB520 ARGB Midi ATX
PSU Power Supply Cooler Master MWE 600 White 230V-V2

129,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg