Pako Gaming Razer Mouse & Tapet

5,490 L

Pako Gaming Razer Mouse Abyssus Lite & Tapet Razer Goliathus Mobile Construct

Mouse-i Razer Abyssus Lite & Razer Goliathus Mobile Construcion Edition është një ndeshje perfekte për lojtarët fillestarë që kërkojnë të rrisin menjëherë përvojën e tyre të lojërave. Mouse-i gaming Razer Abyssus Lite ka një trup simetrik dhe një sensor optik me një rezolucion prej 6400 DPI për kapje të rehatshme dhe saktësi të lartë. Mbështetësi i Mouse-ii Razer Goliathus Mobile Construc Edition me sipërfaqe pëlhure të mikroteksturuar plotëson në mënyrë të përsosur aftësitë e Razer Abysuss Lite, duke siguruar një gjurmim të saktë dhe të menaxhueshëm.

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122321 Kategori: , ,

Pako Gaming Razer Mouse Abyssus Lite & Tapet Razer Goliathus Mobile Construct

Mbështetësi i Mouse-ii Razer Goliathus Mobile Construc Edition me sipërfaqe pëlhure të mikroteksturuar plotëson në mënyrë të përsosur aftësitë e Razer Abysuss Lite, duke siguruar një gjurmim të saktë dhe të menaxhueshëm.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg