Paisje Makine GEMBIRD Bluetooth v.2.1 + EDR, class II | BTCC-002

1,590 L

– Paketë makinash Bluetooth me cilësi të shkëlqyeshme të zërit.
– Teknologji me shumë lidhje: lidhni dy pajisje njëkohësisht
– Butoni me një prekje për t’u përgjigjur, refuzuar dhe ri-thirrur telefonatat
–  Deri në 7.5 orë kohë bisede dhe 800 orë kohë gatishmërie, pa karikuar
– Distanca e punës deri në 10 metra

1,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05856 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg