Otello Classic

3,690 L

Ju duhet një minutë për të mësuar Otellon dhe gjithë jeta për tu bërë mjeshtër! Kjo eshte nder lojrat strategjike me te vleresuara ne te gjithe boten. Kapeni kundërshtarin tuaj duke vendosur disqet tuaja në tabelë. Mbertheni ne “Sanduiç” të paktën një nga pjesët e kundërshtarit tuaj për ta kthyer diskun në ngjyrën tuaj …. por shikoni, kundërshtari juaj do të bëjë të njëjtën gjë me ju. Plumbi mund të ndryshojë me rrokullisjen e një disku në këtë lojë strategjike klasike me ritëm të shpejtë.

3,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125311 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg