Nintendo Switch 3 Muaj Account EU

1,120 L

Kjo kartë Nintendo Switch Online u ofron përdoruesve akses në lojëra online, rezervë cloud për tituj të përputhshëm dhe një përzgjedhje në rritje e lojërave klasike të NES që tani mund të luhen edhe në internet. Ekzistojnë gjithashtu oferta speciale dhe një aplikacion online Nintendo Switch për smartphone dhe tabletë, gjë që e bën argëtimin në internet me lojëra të përshtatshme edhe më të lehtë dhe më të gjerë. Nëse dëshironi të shijoni përfitimet e përmendura, duhet të blini një anëtarësim të vetëm ose familjare.

1,120 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120450 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg