NBA 2K21 Standart Edition – PlayStation 4

3,790 L

Standard Edition. NBA 2k21 përfshin këto dhurata dixhitale nëse ju bëni pre-order:
• 5000 Coins virtual
• 5000 pikë MyTeam
• 10 pako MyTeam Promo
• 6 MyCareer Skill Boosts
• 3 Gatorade Boosts
• 5 koleksione këpucësh MyCareer
• Koleksionin digjital Zion Williamson

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124270 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg