NAS Synology DS218PLAY 0/2HDD [72288]

40,990 L

Versatile 2-bay NAS for high-speed file sharing and centralized data management
Synology DS218 comes with a new 64-bit quad-core processor to deliver excellent data transfer speed and supports rich applications such as multimedia streaming, and file syncing and sharing. Data can be further protected with RAID 1 disk mirroring support.

40,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06753 Kategori: ,

https://www.synology.com/en-global/products/DS218#specs

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg