MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC 12GB GDDR6 V397-022R

64,990 L

Chipset: NVIDIA GeForce RTX 3060
Video Memory: 12GB GDDR6
Memory Interface: 192-bit
Output: DisplayPort x 3 (v1.4a) / HDMI 2.1 x 1
Digital maximum resolution: 7680 x 4320

64,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg