Mousepad Redragon Suzaku Extended

1,499 L

Redragon P003 Suzaku mouse pad is a high endurance, pro-grade silk processed cloth mouse pad for high-DPI gaming mice. Reinforced stitched edges guard against surface peeling, and the optimized textile-weaved surface design gives superior control and precision tracking for absolutely lethal in-game accuracy. large enough to fit your mouse, keyboard and other desk items.

1,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 116441 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg