Mousepad Redragon Neptune Wired P027 RGB

3,000 L

Sipërfaqja e saktë, e qëndrueshme e Mouse Pad të Lojrave Redragon RGB Neptune siguron që çdo lëvizje e mouse të përkthehet në lëvizje kursori. Përfundimi i saj me mikro tekstur që ju jep saktësi dhe shpejtësi të lehtë. Ai përmban efekte ndriçuese të personalizueshme që mund të ndizen me cilësimet e softuerit.

3,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123688 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg