Mousepad Redragon Aurora P010

3,000 L

16.8 million colors
11 customizable lighting modes switching by button
4 adjustable brightness by button
Removable cable
Micro- textured finish that gives you pinpoint accuracy and effortless speed
The precise, consistent surface ensures your every mouse movement is translated into cursor movement
Non-slip Rubber Base

3,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120279 Kategori: , ,

Specifications:
Mousepad size: 350 X 250 X 3.6 MM
Cable length: 1.8M
Working currency: 150mA
Working voltage: 5V

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg