Mouse Redragon Ranger M910

2,999 L

The Redragon M910 Ranger Gaming Mouse isn’t your average gaming mouse. The mouse is designed for Gamers who demand the very best performance.
The mouse offers a ambidextrous ergonomic form factor for complete comfort. Ideal for FPS gaming, the Redragon M910 features a 6200 DPI optical gaming sensor with advanced tracking and high-speed motion detection for precise control. Offering on-the-fly DPI and profile switching so you always make the right moves in any game situation.

2,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121410 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg