Mouse Redragon Centrophorus M601

1,799 L

WIRED GAMING MOUSE WITH SIDE BUTTONS; The Redragon M601 RGB “Centrophorus” is a durable gaming Mouse which delivers up to 7200 DPI (user adjustable 800/1200/1600/2400/7200 DPI) and 4000 FPS. The High-Precision Sensor delivers Pinpoint Accuracy while Micro Switches ensure longevity, greater durability and extreme responsiveness during PC Gaming or Computer editing work
RGB BACKLIT PROGRAMMABLE PC GAMING MOUSE; with 11 Lighting Effects (Backlight can be disabled), 6 user programmable buttons, 2 Side Buttons, 3 Memory Profiles with Macro Recording, The Redragon M601 RGB Gaming Mouse offers you many personalization options for your Gaming Computer or Gaming Laptop
ERGONOMIC GAMER MOUSE; Delivering an extremely comfortable and precise experience for Computer Games. The ergonomic shape of the Redragon M601 RGB Gaming Mouse offers comfort, fits naturally in your hand while the buttons are tuned to reduce click fatigue
HIGH-END PC MMO GAMING MOUSE FEATURES; The Redragon M601 RGB Mouse features; Weight Tuning Set, Anti-Skid Scroll Wheel, Durable smooth TEFLON feet pads for ultimate gaming control. 6 programmable buttons. Total 7 buttons. Comes with 6 foot, 3mm strong high-speed braided fiber cable and a gold-plated corrosion free USB connector for a reliable connection.

1,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 113916 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg