Mouse Razer Naga X Optical Wired MMORPG RGB

12,490 L

Faster Than Traditional Mechanical Switches: New 2nd Gen Razer optical mouse switches uses light beam-based actuation, registering button presses at the speed of light
High-Precision 18,000 DPI 5G Optical Sensor: Offers on-the-fly sensitivity adjustment through dedicated DPI buttons (reprogrammable) for gaming
16 Programmable Buttons: Allows for button remapping and assignment of complex macro functions through Razer Synapse
Immersive, Customizable Chroma RGB Lighting: Supports 16.8 million colors w, included preset profiles; syncs with gameplay and Razer Chroma-enabled peripherals and Philips Hue products
Drag-Free Cord for Wireless-Like Performance: Razer Speedflex cables eliminate the need for mouse bungees, drastically reducing weight and drag for absolute control

12,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126578 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg