Mouse Gaming Redragon Tiger M709

2,790 L

Marka: Redragon
Modeli: Tiger M709
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB-c
Butonat e programueshëm: 6
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: 16-milion ngjyra RGB LED
Gjatësia e kabllit: 1.8M kabllo me fije të endur.
Pesha: 220 g

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 116969 Kategori: , , ,
● DPI mund të rregullohet lirisht nga 100 në 10000.
● Mousi i lojrave profesionale me 6 butona dhe çelësa të programueshëm mundëson produktivitet dhe efikasitet superior për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të lojrave.
● Makinë e fuqishme: Caktoni veprim të personalizuar në shumicën e butonave për të arritur çelësat e kombinuar. Mund të vendosen kohët e klikimit dhe kohët e vonesës së tastit.
● 3 modalitete të dritës: Plot ndriçimi, Frymëmarrja, Blici. 16-milion Milion RGB LED ,ndriçim me ngjyra i jep dritë ambientit dhe ju vendos në një atmosferë unike lojrash.
● E pajtueshme: Windows7 / 8/10 / XP, Vista7 / 8 , Mac OX dhe sistemi operativ Linux
● Personalizoni mënyrën e ndërrimit të DPI 1: 500/1000/2000/3000/5000 rregulluar përmes butonave të mousit.
● Personalizoni mënyrën e ndërrimit të DPI 2: DPI mund të rregullohet lirisht me 100 ± nga 100 në 10000 përmes softverit të programimit
● Shkalla e Sondazhit: Deri në 1000 Hz; i kalueshëm: 125HZ / 250HZ / 500HZ / 1000HZ (Default 500HZ)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg