Mouse Gaming Redragon Storm M808 RGB

2,990 L

Marka: Redragon
Modeli: Storm M808
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB
Teknologjia e Zbulimit të Lëvizjes: Optike
Orientimi i dorës Djathtas
Pesha: 85G

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125648 Kategori: , , ,
● Dizajn Ultra i Lehtë. Në 85g, më miqësor ndaj lojtarit të zhanrit të krahut me DPI të ulët.
● Lejon lëvizje më të gjerë, lëvizje më të butë, shpejtësi më të shpejtë të reagimit në lojë.
● 5 Nivele të Përshtatshme të DPI
● Me drejtues lojërash të përparuar.
● 5 nivele DPI në bord janë të gjitha të redaktueshme në +/- 100 ndërmjet 100-12400.
● Lehtë për tu vendosur dhe shpejt midis cilësimeve tuaja DPI për raste të ndryshme.

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg