Mouse Gaming Redragon Nothosaur

1,690 L

Mouse Gaming Redragon Nothosaur M606

Me dizajn modern, ergonomik dhe të rehatshëm.

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118917 Kategori: , ,

Mouse Gaming Redragon Nothosaur M606

Karakteristika:

– 6 butona

– 4 DPI të adoptueshme: 1000/1600/2400/3200

– Acelerim 10G

– 125HZ polling rate

– Kabull USB 180cm high-speed

– 7 ngjyra backlit

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg