Mouse Gaming Redragon Invader Wired RGB M719

2,289 L

Marka: Redragon
Modeli:  Invader RGB M719
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 8
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: 16.8 milion mundësi të personalizueshme.
Sistemi i Ndjekjes: Optik
Pesha: 133 g

2,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122629 Kategori: , , ,
● Personalizoni mënyrën e ndërrimit të DPI 1: 500/1000/2000/3000/5000 rregulluar përmes butonave të mousit.
● Mousi i lojrave profesionale me 7 butona dhe çelësa të programueshëm mundësojnë produktivitet dhe efikasitet superior për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të lojrave.
● Makinë e fuqishme: Caktoni veprim të personalizuar në shumicën e butonave për të arritur çelësat e kombinuar. Mund të vendosen kohët e klikimit dhe kohët e vonesës së tastit. Regjistron deri në 59 veprime dhe aktivizo me një klikim.
● 7 Efektet e ndriçimit RGB: Frymëmarrje, Ylber, i ndriçuar i plotë, Valë, Shkoni pa gjurmë, Reaktiv, Blic. Redragon RGB Lighting me 16.8 milion mundësi të personalizueshme të ngjyrave dhe krijoni një mouse ndryshe nga çdo tjetër.
● E përshtatshme për: Sistem Windows 2000 / ME / XP / 03 / VISTA / 7/8/10 për përdorim të programueshëm dhe Mac OS për përdorim normal.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg