Mouse Gaming Redragon Impact

3,990 L

Mouse Gaming Redragon Impact M908

Rehati dhe saktësi në duart tuaja – Redragon M908 është një pajisje thelbësore për lojtarët e fortë me dizajnin e tij agresiv për duar! Ju do të habiteni nga komoditeti i pakrahasueshëm, saktësia vdekjeprurëse dhe saktësia kirurgjikale e mouse-it tonë të qëndrueshëm, i përshtatshëm për desktop dhe laptop gaming!
Dizajn i nivelit të lartë – Redragon M908 përmban 7 butona dhe 12 butona anësorë të programueshëm MMO. Petë të qëndrueshme të buta për këmbët TEFLON për kontrollin përfundimtar të lojërave. Kabllo me fije të endur 6ft me lidhës USB të veshur me ar siguron qëndrueshmëri më të madhe.
Zgjedhja e lojtarëve të fortë – Pavarësisht nëse jeni duke synuar, prerë apo sulmuar, një mouse profesional gaming është arma juaj themelore!

Kompatibël me sistemin Windows 2000 / ME / XP / 03 / VISTA / 7/8/10 për përdorim të programueshëm dhe Mac OS për përdorim normal.

【Nuk ka asnjë program CD të përfshirë, ju lutemi shkarkoni softuerin nga http://bit.ly/M908mouse 】

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120277 Kategori: , ,

Mouse Gaming Redragon Impact M908

Redragon M908 është krijuar me deri në 12400 DPI, 5 nivele të rregullueshme të DPI (500/1000/2000/3000/6200 DPI) plotësojnë nevojat tuaja të shumta, qoftë për punë të përditshme ose lojëra. DPI mund të rregullohet lirisht me 100 100 nga 100 në 12400 përmes softuerit. Shkalla e votimit 1000 Hz, nxitimi 30G dhe Sensori Pixart PAW3327 me precizion të lartë duke ju dhënë një avantazh më të madh në krahasim me konkurrencën tuaj.
Drita e pasme RGB & Butonat e programueshëm – 16,8 milion opsione me ngjyra RGB LED (Drita e pasme LED mund të çaktivizohet). 18 butona të programueshëm, 5 profile memorje secili me një ngjyrë të veçantë të dritës për identifikim të shpejtë. Vjen me setin e akordimit të peshës prej 8 copë (2.4 g x8), lehtë për të ndryshuar peshën për t’iu përshtatur lojërave tuaja.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg