Mouse Gaming Redragon Hydra M805

4,289 L

Marka: Redragon
Modeli: Hydra M805
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: Usb-c
Butonat e programueshëm: 9
Orientimi i dorës Djathtas
Ndriçimi: 16 milion mundësi të personalizueshme.
Sistemi i Ndjekjes: Optik

4,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 114308 Kategori: , , , ,
● Sensor lojrash me shpejtësi të lartë (P3327)
● MAX 12400DPI , 220IPS
● Shkalla e votimit 125/250/500 / 1000HZ
● 5 DPI i rregullueshëm: 500/1000/2000/3000/6200
● Drita e pasme RGB
● 9 butona të programueshëm
● 5 mënyra të kujtesës
● Softuer profesional
● Sistemi i Ndjekjes: Optik

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg