Mouse Gaming Redragon Centrophorus M601 RGB

1,789 L

Marka: Redragon
Modeli: Centrophorus M601
Ngjyra: E zezë
Lidhjet: USB
Çelësat e programueshëm: 6
Orientimi i dorës Djathtas
Pesha: 136G
Ndriçimi: 11 efekte
Gjatësia e kabllit: 180 cm

1,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125574 Kategori: , , ,
● Mouse lojrash me tela me butona anësorë; Redragon M601 RGB “Centrophorus” është një mous lojrash i qëndrueshëm i cili jep deri në 7200 DPI (i rregullueshëm nga përdoruesi 800/1200/1600/2400/7200 DPI) dhe 4000 FPS.
● Sensori me precizion të lartë jep saktësi të saktë ndërsa çelsat mikro sigurojnë jetëgjatësi, qëndrueshmëri më të madhe dhe reagim ekstrem gjatë lojërave me PC ose punimeve të redaktimit kompjuterik
● 11 efekte ndriçimi (drita mund të çaktivizohet), 6 butona të programueshëm nga përdoruesit, 2 butona anësorë, 3 profile memorie me regjistrim makro, Mousi i lojërave Redragon M601 RGB ju ofron shumë mundësi personalizimi për kompjuterin tuaj të lojërave ose laptopin e lojërave
● Mous ergonomik ; Ofrimi i një përvoje jashtëzakonisht të rehatshme dhe precize për Lojërat Kompjuterike. Forma ergonomike e Miut të Lojërave Redragon M601 RGB ofron rehati, përshtatet natyrshëm në dorën tuaj ndërsa butonat akordohen për të zvogëluar lodhjen e klikimit
● Karakteristikat e mousit Redragon M601 RGB; Set për Rregullimin e Peshave, Rrota lëvizëse kundër rrëshqitjes, Mbështetëse të qëndrueshme të këmbëve TEFLON të qetë për kontrollin përfundimtar të lojërave.
● 6 butona të programueshëm. Gjithsej 7 butona. Vjen me kabllo me fije të endur me shpejtësi të lartë 6 këmbë, 3 mm dhe një lidhës USB pa korrozion të veshur me ar për një lidhje të besueshme
● I përshtatshëm për PC: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ose Windows XP, Mbështetje e kufizuar Mac OS Punon mirë me të gjitha Markat kryesore të Kompjuterëve të Lojërave dhe Laptopët e Lojërave.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg