Mouse Gaming Razer Viper Mini

5,990 L

– Lindur për të kapur kufijtë e lojrave ultra të shpejta, Razer Viper Mini merr një formë më të vogël që mbetet po aq e madhe në performancë.

– Duke shkurtuar gjatësinë dhe gjerësinë e kapjes së saj, punuar me entuziastë dhe sportistë të esportit për të përsosur dizajnin e tij edhe më tej, duke siguruar që kontrolli absolut tani të takojë në duart e më shumë lojtarëve

– kështu që merreni me mouse-in më të hollë dhe më të lehtë të lojrave deri më tani.

– shasia ka marrë më shumë peshë, kështu që ju mund të shijoni edhe levizje më të shpejta, por gjithsesi mbetet aq e qëndrueshme dhe e fortë sa kurrë më parë.

– Rekomanduar për lojtarët me madhësi të vogla dhe të mesme të duarve, ky mouse lojrash tepër i lehtë është më i përshtatshmi për ata që favorizojnë stilet e kapjes së thonjve ose majë të gishtave.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124267 Kategori: , , ,
  • Mouse më i lehtë, me zero kompromis në miniaturë: 10% më i vogël në madhësi dhe në peshë 61g, me një sensor optik 8500 DPI që i përshtatet lojtarëve më seriozë pa nevojën e vrimave të shpimit në shasi si mouse-at konkurrues.
  • Më shpejt se butonat mekanikë tradicionalë: Çelësat optikë të mouse-it Razer përdorin aktivizimin e bazuar në rrezet e dritës, duke regjistruar shtypjet e butonave me shpejtësinë e dritës për kontroll absolut.
  • Profile dhe ngjyra të ndritshme të Chroma RGB të personalizueshme: Përfshin 16,8 milion kombinime ngjyrash me profile të paravendosura të përfshira
  • 6 Butonat e Programueshëm: Lejon rikonfigurimin dhe caktimin e funksioneve komplekse makro përmes Razer Synapse 3.
  • Kordon pa zvarritje për performancë të ngjashme me tel: Kabllot Razer Speedflex eliminojnë nevojën për kërcitje të mouse-it, duke ulur në mënyrë drastike peshën dhe zvarritjen.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg