Mouse Gaming Razer Naga Hex V2

14,990 L

Created specifically for MOBA gamers, the Razer Naga Hex Chroma comes with a 7 button thumb grid outfitted with mechanical buttons, positioned in a way that ensures you never misclick.
Each of these buttons is programmable, giving you easy and quick access to skills, no matter how intense the fight gets.
Redesigned with comfort in mind, the Razer Naga Hex Chroma now features a new ergonomic form factor that will fit the most popular playstyles.
Regardless of your grip-style, hand shape and size, this impressive mouse will enable you to continue dominating without any strain on your hand, even during the most taxing of gaming marathons.
Choose from an impressive spectrum of true 16.8 million colors and effects to personalize your Razer Naga Hex Chroma and see your playstyle in a different light.

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 116106 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg