Mouse Gaming Razer Deathadder Pro V2 Wireless Egonomic

19,989 L

‘- Me mbi 10 milion Razer DeathAdders të shitura, mous-i më i suksesshëm i lojrave i të gjitha kohërave hedh produktin e tij për rehati pa kufij.

– Të gjithë përshëndesin Razer DeathAdder V2 Pro – një mouse lojrash ergonomik pa tel që sjell një mbretërim të ri të dominimit përmes lirisë totale të lëvizjes dhe kontrollit.

– Ndërsa Razer DeathAdder ka evoluar me kalimin e viteve, ajo për të cilën është njohur më shumë nuk ka ndryshuar kurrë – ergonomi mahnitëse që i kanë rezistuar kohës.

19,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125036 Kategori: , ,
 • Focus + 20K DPI Sensori optik: Kalibron automatikisht nëpër dyshemenë e mouse-it dhe zvogëlon devijimin e kursorit nga ngritja dhe ulja për saktësi udhëheqëse .
 • 25% më shpejt se mous-at pa tel konkurrues: Teknologjia wireless Razer HyperSpeed bashkon uljen ekstreme të vonesës dhe ndërhyrjen për lirinë e vërtetë të telit.
 • Ndriçimi gjithëpërfshirës, i personalizueshëm Chroma RGB: Mbështet 16.8 milion ngjyra me profile të paravendosura të përfshira; sinkronizohet me lojën e dhe pajisjet periferike me Razer Chroma dhe produktet Philips Hue.
 • 70 orë lojëra intensive: Me përfitimin e lidhjes së dyfishtë, shijoni deri në 120 orë jetë të baterisë në modalitetin Bluetooth, ose deri në 70 orë performancë ultra të shpejtë kur kaloni në HyperSpeed Wireless.
 • Dizajn i lehtë 88g: I ridizenjuar për lojëra më të mira FPS në modelin më ikonik, ergonomik në treg.
 • Teknologjia e lidhjes: USB.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg