Mouse Gaming Razer Basilisk X Wireless 2.4Ghz & Blem Optical Ergonomic

8,990 L

Dominoni me mouse-in gaming wireless Razer Basilisk X HyperSpeed. Teknologjia pa tela HyperSpeed ​​siguron një lidhje të qëndrueshme me shpejtësi të lartë me vonesë minimale të klikimit dhe sensori 16,000 DPI lejon lëvizje të saktë dhe të shpejtë për lojtarët konkurrues. Jetëgjatësia e baterisë prej 250 orësh do të thotë që ju mund ta qetësoni mendjen dhe të përqendroheni në lojën tuaj.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123254 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg