Mouse Gaming Razer Abyssus Essential Chroma with Underglow

7,790 L

Thjesht lidhni Razer Abyssus Essential dhe shikoni se si ndriçon në mënyrë perfekte çdo sipërfaqe mousing në të cilën ndodhet. Dhe me mbi 16.8 milion opsione ngjyrash për të eksploruar, do të gjeni atë që është më e përshtatshme për ngjyrën.

7,790 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 119695 Categories: , ,

Specifications:
True 7,200 DPI optical sensor
Ambidextrous Ergonomic Design
Powered by Razer Chroma™
1,000 Hz Ultrapolling
Razer Synapse 3 (Beta) enabled
Approximate size:
(Length): 114.7 mm / 4.51 in
(Width): 63 mm / 2.48 in
(Height): 37.3 mm / 1.46 in
Approximate weight (excluding cable): 78 g / 0.17 lbs

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg