Motherboard micro-ATX MSI A520M PRO DDR4 Socket AM4 7D14-005R

8,990 L

Support 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors
Supports DDR4 Memory, up to 4600(OC) MHz
Core Boost: With premium layout and digital power design to support more cores and provide better performance
2oz Thickened Copper PCB: An enhanced PCB design improves heat dissipation and performance reliability
DDR4 Boost: Advanced technology to deliver pure data signals for the best performance and stability

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130195 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg