Motherboard micro-ATX Gigabyte Z690M Elite AX DDR4 Socket 1700

37,990 L

Supports 11th and 10th Gen Intel Core Series Processors
Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs
Direct 12 plus1 Phases Digital VRM Solution with 60A DrMOS
Shielded Memory Routing for Better Memory Overclocking
Fully Covered Thermal Design with High Coverage MOSFET Heatsinks

37,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130179 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg