Motherboard micro-ATX ASUS PRIME Z690M-PLUS DDR4 Socket 1700 90MB18Q0-M0EAY0

32,990 L

Brand:ASUS
CPU Socket:LGA 1700
Compatible Devices:Desktop PC
RAM Memory Technology:DDR4
Compatible Processors:Intel Celeron, Intel Pentium Gold
Chipset Type:Intel Z690
Memory Clock Speed:2133 MHz
Platform:Windows 11, Windows 10
Model Name:Prime Z690M-PLUS D4
Memory Storage Capacity:1 GB

32,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130177 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg