Motherboard micro-ATX ASRock B450M PRO 4-F R2.0 Socket AM4 90-MXBEX0-A0UAYZ

11,490 L

Brand:ASRock
CPU Socket:Socket AM4
Compatible Devices:Personal Computer
RAM Memory Technology:DDR4
Memory Clock Speed:1 GHz
Memory Storage Capacity:128 GB
Graphics Card Interface :PCI Express

11,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130196 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg