Motherboard ATX MSI Pro Z690-A WiFi DDR4 Socket 1700 7D25-012R

34,990 L

Supports 12th Gen Intel Core / Pentium / Celeron processors for LGA 1700 socket
Supports DDR5 Memory, up to 5600(OC) MHz
Premium Thermal Solution: Extended Heatsink Design and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop works
2.5G LAN and Intel Wi-Fi 6E Solution: Upgraded network solution for professional and multimedia use. Delivers a secure, stable and fast network connection
Lightning M.2: Running at PCIe Gen4 x4 maximizes performance for NVMe based SSDs

34,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130178 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg